1. PREKYBA

1.1. Klientas supranta, kad kriptovaliutų kaina Biržoje nuolatos kinta ir sutinka, kad Birža neprisiima atsakomybės už galimus nuostolius, jei Kliento sprendimo priėmimo metu Biržoje esančių pasiūlymų kaina ir kiekis pakito.

1.2. Klientas supranta, kad Kliento siūlymas pirkti arba parduoti kriptovaliutą už nurodytą kainą kitų Biržos dalyvių neįpareigoja tą pasiūlymą priimti. Jei Biržos rinka neatitinka Kliento lūkesčių, Kliento pasiūlymas laukia "Biržos pasiūlymai" eilėje.

1.3. Klientas gali pirkti ir parduoti kriptovaliutą rinkos kaina. Klientas supranta, kad perkant/parduodant rinkos kaina, galutinė Kliento sandorio kaina priklauso nuo tuo momentu egzistuojančio kriptovaliutos kiekio už atitinkamą pasiūlos/paklausos kainą.

1.4. Klientas gali savo pirkimo ar pardavimo pasiūlymą atšaukti. Atšaukiamas tik tas kiekis, kuris dar nebuvo spėtas įvykdyti. Plačiau apie užsakymo atšaukimą čia.

1.5. Klientas supranta, kad laukiančiam pirkimo pasiūlymui įvykdyti reikalingi pinigai yra rezervuojami. Rezervacija panaikinama tik tada, jei atšaukimas pirkimo pasiūlymas.


2. KRIPTOVALIUTŲ PINIGINĖ

2.1. Klientas prisiima atsakomybę už teisingą kriptovaliutų piniginės adreso pateikimą tiek įskaitymo, tiek išskaitymo atvejais. Klinetas sutinka, kad Birža už Kliento klaidas adrese neatsako ir kompensacijų neteikia.

2.2.. Klientas supranta, kad Biržoje turima kriptovaliutų piniginė suteikia tik viešą kriptovaliutų piniginės adresą (angl. public key) ir valiutos skilimo atveju (angl. fork/hard fork) Klientas nepretenduoja gauti naujos valiutos jokia forma. Pabrėžiame, kad Birža nepalaiko jokių kriptovaliutų skilimų, nebent bus pranešta kitaip.

2.3. Birža deda visas pastangas, kad Kliento vykdomos kriptovaliutų piniginės operacijos būtų atiduotos vykdyti į tinklą kuo skubiau, tačiau Klientas supranta, kad Birža gali sustabdyti Biržos nuomone įtartiną kriptovaliutų piniginės operaciją nuodugnesniam patikrinimui ir, jei reikia, įtraukti atitinkamas teisėsaugos institucijas. Klientas sutinka, kad Biržą nėra atsakinga už tokio sulaikymo metu patirtus nuostolius ar žalą.


3. MOKESČIAI

3.1. Klientas yra susipažinęs ir sutinka su Biržoje taikomais mokesčiais ir jų taikymo politika.

3.2. Birža neįsipareigoja klientų iš anksto informuoti apie mokesčių pasikeitimus, tačiau įsipareigoja pateikti aktualią mokesčių informaciją portale, gerai matomoje vietoje. Kainodaros keitimosi atveju viršenybė teikiama portale nurodytai kainai, o ne Biržos pagalos centre nurodytai mokesčių informacijai.


4. TECHNINIAI NESKLANDUMAI

4.1. Birža deda visas pastangas kuo gereniam ir stabiliasniam techniniam Biržos funkcionavimo palaikymui.

4.2. Klientas sutinka, kad Birža neatsako ir neatlygina už dėl Biržos sutrikimų patirtus Kliento nuostolius ar žalą.


5. SAUGUMAS

5.1. Klientas įsipareigoja neatskleisti savo prisijungimo prie Biržos duomenų tretiesiems asmenims. Jei toks atskleidimas padarytas dėl Kliento kaltės, Birža už patirtus nuostolius neatsako. Birža primygtinai rekomenduoja naudoti skirtingus prisijungimo duomenis ar slaptažodžius skirtingose biržose bei aktyvuoti papildomą saugumo lygį Mistertango paskyroje (patvirtinimas SMS'u. Plačiau čia.).

5.2. Birža rekomenduoja kritovaliutą laikyti/saugoti ne Biržoje. Baigus prekybos sesiją Birža rekomenduoja turimą kriptovaliutą išsivesti iš Biržos. Birža deda visas pastangas, kad užtikrintų kriptovaliutų pinginės saugumą, tačiau Klientas sutinka, kad Biržą neatsako įsilaužimo atveju patirtus Kliento nuostolius.